Союз Профессионалов Украины logo
Союз Профессионалов Украины logo

Союз Профессионалов Украины

в индустрии красоты

объединяет парикмахеров, визажистов, мастеров ногтевой эстетики, бровистов и других специалистов индустрии красоты со всей страны.

Пост-релиз XXII Чемпионата Украины СПУ

17:27, 11 октября 2019

19-20 вересня 2019 року у Міжнародному Виставковому Центрі в рамках виставки InterCharm Ukraine, відбувся наймасштабніший б’юті Чемпіонат в історії конкурсного руху нашої країни - XXII Чемпіонат України СПУ. 524 учасники (майстри нігтьового сервісу, перукарі, візажисти, бровисти) змагалися на найбільших чемпіонатних полях, у майже 1500 номінаціях! Дві креативні 3-Д фотозони, які вразили своєю яскравістю, 7000 глядачів, та понад 12 000 відвідувачів виставки споглядали на творчі змагання конкурсантів. Свято набрало величезних обертів, чого уже давно не було в межах подібних змагань. Усе це стало можливим завдяки учасникам, які довірилися організаторам, довірилися Спілці Професіоналів України в індустрії краси – організації, яка уміло об’єднує майстрів б’юті індустріі та сприяє розвитку конкурсного руху, професії та галузі в цілому. Безперечно, особливе місце в організації такого свята займають Партнери: Генеральний партнер Чемпіонату – Komilfo, Офіційний партнер – компанія ІРІС (GA.MA), головний партнер призового фонду – ESTEL, спеціальний партнер – КАФО, партнери призового фонду – ZIDIA, NUB, AMORE SHOP, LUXIO (KAYER), Staleks Pro, ORLY, Elegans, UA Profi, Amro Nail Academy, Galina Starenko Nail Academy, OKIS brow, Элита Стиль.  Технічні партнери -  Beauty Light, DUSO, SHEMAX. Інформаційні партнери – MaxWoman,  Stella International beauty Awards, Event-Beauty, Искусство Маникюра та наш надійний стратегічний партнер - ДП «Прем’єр Експо».

Вперше, в рамках Чемпіонату, Спілка професіоналів України в індустрії краси, надала можливість потрапити в Національну Збірну команду України і взяти участь в Чемпіонаті Світу ОМС 2020 найкращому майстру з перукарського мистецтва – Безденєжних Юлії, найкращому майстру з візажу – Ахтемійчук Оксані, майстру з моделювання брів – Соловйовій Юлії та двом найкращим майстрам нігтьового сервісу – Рибіній Юлії та Авраменко Альоні! 

СПУ визначили найкращі команди та тренерів по кожному з напрямків.

Кращі команди з макіяжу: 1 місце - «Аmoreteam», м.Київ 2 місце - «luxury», м.Львів 3 місце - «Іmage Іnn», м.Харків кращі тренери з макіяжу: Інна Євтіхова, Ольга Стецьків, Анна Потурай.

Кращі команди з перукарського мистецтва:

 • 1 місце - команда Юлії Ксеніти, м.Київ.
 • 2 місце - «Нair style Володимира Ніколаєва», м.Київ
 • 3 місце - команда Юлії Матвійчук,  м.Харків

Кращі тренери з перукарського мистецтва: Юля Ксеніта, Володимир Ніколаєв, Юлія Матвійчук.

Кращі команди серед навчальних закладів:

 • 1 місце - ДНЗ «ЛВПУПО» (ДНЗ «Львівське вище професійне училище побутового обслуговування», м.Львів
 • 2 місце - «Навчальний центр Орловських», м.Тернопіль
 • 3 місце - ДПТНЗ ХВПУ СП (Харківське вище професійне училище сфери послуг), м.Харків

Кращі тренери серед навчальних закладів: Iryna Teterko, Галя Солтис, Орловських Ірина.

Краща команда з моделювання брів:

 • Мережа салонів і навчальний центр «КАФО», м.Київ

Кращий тренер з моделювання брів:

 • Валерія Островерха.

Кращі команди з нігтьової естетики:

 • 1 місце - «Nail studio by Ludmila Zolkina», м.Запоріжжя
 • 2 місце - «Amro Nail Academy», м.Київ
 • 3 місце «Mudrakova Studio Arts», м.Черкаси

Кращі тренери з нігтьової естетики: Людмила Золкина (Lyudmila Zolkina), Ірина Амросієвої (Irina Amrosieva), Світлана Мудракова

Цього року Чемпіонат України об’єднав майстрів з усієї України, та гостей з ближнього зарубіжжя.

Знаковим стало, що саме цього року на XXII Чемпіонаті України СПУ, ми встановили офіційний РЕКОРД з найбільшої кількості учасників та увійшли в книгу рекордів України.

Час змінюється, лідери зростають. До яскравих зустрічей, нових перемог у новому конкурсному сезоні СПУ 2019-2020 років, який розпочнеться 25-26 березня 2020 року в рамках виставки Beauty Expo  на відбірковому чемпіонаті «Кубок Києва».

Спілка Професіоналів в індустріі краси (СПУ)

http://spu-ua.com

097-894-40-09

Рекомендовать: