Союз Профессионалов Украины logo
Мы в соц. сетях:        
Союз Профессионалов Украины logo

Союз Профессионалов Украины

в индустрии красоты

объединяет парикмахеров, визажистов, мастеров ногтевой эстетики, бровистов и других специалистов индустрии красоты со всей страны.

Призеры XXII Чемпионата Украины СПУ

ПРИЗЕРИ XXII ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СПУ, КИЇВ 19-20 вересня 2019 року

 

Номінації з макіяжу:

1.Макіяж “Smoke eyes класичний”

Категорія учні:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Губаренко Анастасія

Чевалкова Наталія

2

Засадна Ганна

Потурай Анна

1

Протопова Анастасія

Чевалкова Наталія

Категорія юніори:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Чаплик Карина

Євтіхова Інна

2

Гусейнова Руслана

Євтіхова Інна

1

Чернова Олександра

Сергій Зима

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Радченко Тетяна

Євтіхова Інна

2

Бершадська Орислава

Стецьків Ольга

1

Ахтемійчук Оксана

Стецьків Ольга

 

2.Весільний макіяж (комерційний)

Категорія учні:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

2

Артеменко Вікторія

Потурай Анна

1

Засадна Ганна

Потурай Анна

Категорія юніори:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Ковалева Софія

Євтіхова Інна

2

Заяць Анастасія

Стецьків Ольга

1

Кан Інна

-

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Лобурцова Марія

Євтіхова Інна

2

Бершадська Орислава

Стецьків Ольга

1

Рош Мілена

Євтіхова Інна

 

3.Весільний макіяж (креативний)

Категорія учні:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

2

Мельник Анастасія

Потурай Анна

1

Бешта Ліна

Потурай Анна

Категорія юніори:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

2

Пшик Ольга

Потурай Анна

1

Воловік Вікторія

Воронін  Євгеній

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Радченко Тетяна

Євтіхова Інна

2

Рош Мілена

Євтіхова Інна

1

Ахтемійчук Оксана

Стецьків Ольга

 

4.Макіяж “Full Fashion Look”

Категорія учні:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

2

Чучко Владислава

Потурай Анна

1

Бешта Ліна

Потурай Анна

Категорія юніори:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

2

Заяць Анастасія

Стецьків Ольга

1

Руденко Віолетта

Ревчук Аліна

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

1

Шульга Олена

Передерій Валентина

 

5.Макіяж “Smoky eyes креативний”

Категорія учні:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Чучко Владислава

Потурай Анна

2

Мельник Анастасія

Потурай Анна

1

Бешта Ліна

Потурай Анна

Категорія юніори:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Чаплик Карина

Євтіхова Інна

2

Горайчук Іванна

Потурай Анна

1

Руденко Віолетта

Ревчук Аліна

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Лобурцова Марія

Євтіхова Інна

2

Рош Мілена

Євтіхова Інна

1

Ахтемійчук Оксана

Стецьків Ольга

 

6.Подіумний макіяж

Категорія учні:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

1

Чучко Владислава

Потурай Анна

Категорія юніори:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

1

Горайчук Іванна

Потурай Анна

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Ахтемійчук Оксана

Стецьків Ольга

2

Гукова Інна

Євтіхова Інна

1

Радченко Тетяна

Євтіхова Інна

 

7.Креативний макіяж

Категорія учні:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

2

Засадна Анна

Потурай Анна

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Гукова Інна

Євтіхова Інна

2

Ахтемійчук Оксана

Стецьків Ольга

1

Лампард Олена

-

 

8.Постер «Комерційний макіяж»

Категорія юніори:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Гусейнова Руслана

Євтіхова Інна

2

Кан Інна

-

1

Чаплик Карина

Євтіхова Інна

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Рош Мілена

Євтіхова Інна

2

Мельник Ірина

Євтіхова Інна

1

Радченко Тетяна

Євтіхова Інна

 

9.Постер «Креативний макіяж»

Категорія юніори:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Кан Інна

Євтіхова Інна

2

Полівода Карина

Воронин Евгений

1

Гусейнова Руслана

Євтіхова Інна

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Шако Олена

Сердюк Наталья

2

Рош Мілена

Євтіхова Інна

1

Ахтемійчук Оксана

Стецьків Ольга


10.Номінація «Боді-Арт» - 

Подарки: зидиа, аморе шоп, 

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Гукова Інна

Євтіхова Інна

2

Лампард Олена

-

1

Гетьманська Катерина

-

 

Кращі команди з макіяжу:

  • 1 місце «Amoreteam»
  • 2 місце Luxury (Ольга Стецьків)
  • 3 місце Image Inn (Эвтіхова Інна)

 

Кращі тренери з макіяжу:

  • Євтіхова Інна
  • Потурай Анна
  • Стецьків Ольга

ГРАН-ПРІ Чемпіонату з макіяжу та путівку до Чемпіонату Світу ОМС 2020 в Парижі у складі збірної України отримує:

Ахтемійчук Оксана сума балів 2274

 

Номінаціі з моделювання брів:

1.Ламінування брів FashionBrowDesigner (фешн броу дезайнер).

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Горпинченко Вікторія

Григоренко Олена

2

Бачинська-Стеценко Вікторія

Сергій Зима

1

Соловйова Юлія

-

 

2. Класичне моделювання брів

Категорія: Юніор

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Мєстєчкіна Альона

Островерха Валерія

2

Гринь Тетяна

-

1

Попченко Ірина

-

Категорія: Майстер

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Чернишова Тетяна

-

2

Кравець Юлія

-

1

Цюпік Жанна

Окіс Ксенія

Категорія: Експерт

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

1

Мазуренко Оксана

Островерха Валерія

Категорія: Профі

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Наймибудка Олена

-

2

Соловйова Юлія

-

1

Горпинченко Вікторія

Валерія Островерха

 

3.Чоловіче оформлення брів

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Бачинська-Стеценко Вікторія

Сергій Зима

3

Мазуренко Оксана

Островерха Валерія

2

Горпинченко Вікторія

Леся Цвига

1

Соловйова Юлія

-

 

Краща команда «Кафо» (5 учасників)

Кращий тренер: Островерха Валерія

ГРАН-ПРІ Чемпіонату з моделювання брів, путівку до Чемпіонату Світу ОМС 2020 в Парижі у складі збірної України отримує:

Соловйова Юлія 479 балів

 

Номінації з перукарського мистецтва (чоловічі майстри):

1.Авторська чоловіча салонна зачіска

Категорія юніори:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

2

Соловйова  Оксана

Алекс Матирний

1

Гевак Іванна

Ходонович Ірина

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

2

Череватих Дмитро

-

1

Купавих Сергій

Ющенко Юрій

 

2. Hair tattoo.Художній вистриг волосся

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

2

Череватих Дмитро

-

1

Кріворученко Ірина

Матирний Олександр

 

3. Barber Expert в стилі Fade.

Категорія юніори:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Лутчин Арсен

Солтіс Галина

2

Христинич Євген

Алекс Матырный

1

Гіря Олег

-

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Івлєв Дмитро

Гончаров Анатолий

2

Попович Іван

Овчаренко Иван

1

Купавих Сергій

Ющенко Юрій

 

4.Модний чоловічий образ  StreetStyle (без розділення на категорії)

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Гринчук Марта

Лиситчук Роксалана

2

Новік Яна

Заїка Мария

1

Солдатенкова Дарія

Сергій Зима

 

5.Чоловіча повсякденна стрижка з укладкою

Категорія: учні

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Костіна Анастасія

Матвийчук Юлія

2

Черкас Вікторія

Мицай Наталья

1

Коноровська Марія

Орловська Ірина

 

7.Технічна чоловіча зачіска на короткому волоссі.

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Сухаревський Гліб

-

 

Номінації з перукарського мистецтва (жіночі майстри):

1.Весільна зачіска ОМС (1й вид роботи: зачіска для Гала-Вечора)

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Апостол Ольга

Ксеніта Юлія

2

Микитюк Тетяна

Ксеніта Юлія

1

Безденежних Юлія

Матвийчук  Юлия

 

2.Весільна зачіска ОМС (2й вид роботи)

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Микитюк Тетяна

Ксеніта Юлія

2

Апостол Ольга

Ксеніта Юлія

1

Безденежних Юлія

Матвийчук  Юлия

 

4.Весільна зачіска з елементами плетіння

Категорія юніори:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

2

Вяткіна Карина

Булавинова Ольга

1

Федь Дарія

Вавило Виктория

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Дубовик Ганна

Солтис Галина, Тетерко Ирина

2

Ліпіна Марія

Матвийчук  Юлия

1

Кондрашова Євгенія

Вавило Виктория

 

5.Модна жіноча укладка «Кудрі і хвилі»

Категорія учні:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Вовк Василина

Солтис Галина, Тетерко Ирина

2

Квітко Діана

Лещенко Тетяна

1

Никифорчук Софія

Орловська Ірина

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Балуєв Олексій

Ксеніта Юлія

2

Валій Ірина

Панченко Татьяна

1

Вороцянка Тетяна

Лиситчук Роксолана

 

6.Сучасна салонна зачіска

Категорія учні:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Мищишин Ольга

Солтіс Галина

2

Воробець Зоряна

Орловська Ірина

1

Нікіфорчук Софія

Орловська Ірина

Категорія юніори:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Зінкевич Оксана

Рыбальченко Вікторія

2

Шипко Марина

Діпрі Ольга

1

Міндюк Ангеліна

Вороцянка Тетяна

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Харламова Світлана

Вавило Виктория

2

Лобода Антоніна

Сергей Зима

1

Кондрашова Євгенія

Вавило Виктория

 

8.Коктельна зачіска з елементами плетіння

Категорія учні:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Токарська Валентина

Вороцянка Тетяна

2

Вернігорова Аліна

МатвійчукЮлія

1

Калужняк Вікторія

Солтіс Галина

Категорія юніори:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Гордєєва Юлія

Лиситчук Роксолана

2

Миндюк Ангеліна

Вороцянка Тетяна

1

Вяткіна Карина

Булавинова Ольга

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Харламова Світлана

Вавило Виктория

2

Мала Євгенія

Вавило Виктория

1

Дубовик Ганна

Солтіс Галина, Тетерко Ирина

 

7.Модна жіноча зачіска на довгому волосі ОМС. (1й вид роботи)

Категорія юніори:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

1

Христоріз Зоряна

Ксеніта Юлія

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Росошенко Олена

Ксеніта Юлія

2

Дереза Ярослава

Ніколаєв Володимир

1

Безденежних Юлія

Матвийчук  Юлия

 

8.Модна жіноча зачіска на довгому волосі ОМС. (2й вид роботи)

Категорія юніори:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

2

Христоріз Зоряна

Ксеніта Юлія

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Ковальчук Наталія

-

2

Дереза Ярослава

Ніколаєв Володимир

1

Безденежних Юлія

Матвийчук  Юлия

 

10.Комерційна жіноча салонна стрижка

Категорія юніори:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

2

Гринчук Марта

Лиситчук Роксолана

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

2

Вороцянка Тетяна

Лиситчук Роксолана

1

Соломонова Тетяна

Ніколаєв Володимир

 

11.Технічна жіноча зачіска на короткому волоссі ОМС (1й вид роботи – креативна зачіска)

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

2

Романюк Наталія

Ніколаєв Володимир

1

Баланюк Ольга

Ніколаєв Володимир

 

12.Технічна жіноча зачіска на короткому волоссі ОМС (2й вид роботи – вечірня зачіска)

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

2

Баланюк Ольга

Ніколаєв Володимир

1

Романюк Наталія

Ніколаєв Володимир

 

13.Модна жіноча укладка «стильний хвіст»

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Федь Дарія

Вавило Виктория

2

Веутова Тетяна

Сергей Зима

1

Росошенко Олена

Ксеніта Юлія

 

14.Фарбування Expert Blond.

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Куделя Світлана

Сергей Зима

2

Дорофєєва Оксана

Вавило Виктория

1

Щербатюк Христина

Дубровська Світлана

 

15. Стильне фарбування

Категорія юніори:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

2

Щербатюк Христина

Дубровська Світлана

1

Вяткіна Карина

Булавинова Ольга

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Дробна Катерина

Дубровська Світлана

2

Соловйова Тетяна

Алекс Матырный

1

Балас Віталіна

Ніколаєв Володимир

 

16.Фантазійна зачіска з елементами постижерних виробів

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Вороцянка Тетяна

Лиситчук Роксолана

2

Мищишин Ольга

Солтіс Галина

1

Саєнко Тетяна

Панченко Татьяна

 

17.Подіумна вечірня зачіска

Категорія юніори:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

2

Вяткіна Карина

Булавинова Ольга

1

Дехканова Саїда

Ковальчук Юлия

Категорія майстри:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

2

Куделя Світлана

Сергей Зима

1

Дубовік Ганна

Солтіс Галина, Тетерко Ірина

 

18.Жіночий модний образ Full Fashion Look

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Селехі Алі

Заика Мария

2

Косогор Марія

Матырный Алекс

1

Балас Віталіна

Ніколаєв Володимир

 

20.Жіноча повсякденна стрижка і укладка на короткому волоссі

Категорія учні:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Гілевич Олег

Солтіс Галина

2

Мищишин Ольга

Солтіс Галина

1

Коноровська Марія

Орловська Ірина

 

24.Весільна зачіска.

Категорія учні:

Місце

Прізвище ім’я

Прізвище тренера

3

Нікіфорчук Софія

Орловська Ірина

2

Мищишин Ольга

Солтіс Галина

1

Коноровська Марія

Орловська Ірина

 

Кращі команди з перукарського мистецтва:

  • 3 місце Команда Юлії Матвійчук
  • 2 місце Hair style (Володимир Ніколаєв)
  • 1 місце Команда Юлії Ксеніти

Кращі тренери з перукарського мистецтва:

  • Матвійчук Юлія
  • Ксеніта Юлія
  • Ніколаєв Володимир

ГРАН-ПРІ Чемпіонату з перукарського мистецтва та путівку до Чемпіонату Світу ОМС 2020 в Парижі у складі збірної України отримує:

  • Безденежних Юлія 2077 балів 

 

Нагородження переможців серед державних навчальних закладів.

Кращі команди серед державних навчальних закладів:

  • 3 місце ДПТНЗ ХВПУ СП (Державний професійно-технічний навчальний заклад "Харьківське вище професійне училище сфери послуг")
  • 2 місце Начальний Центр ОРЛОВСЬКИХ (м. Тернопіль)
  • 1 місце ДНЗ "ЛВПУПО" (ДНЗ "Львівське вище професійне училище побутового обслуговування")

Кращі тренери серед державних навчальних закладів (3 кращих тренери) :

  • Тетерко Ірина
  • Орловських Ірина
  • Солтіс Галина

ГРАН-ПРІ Чемпіонату з перукарського мистецтва серед студентів державних навчальних закладів, кубок Гран-Прі СПУ та 5000грн. отримує:

  • Коноровська Марія