Союз Профессионалов Украины logo
Мы в соц. сетях:          
Союз Профессионалов Украины logo

Союз Профессионалов Украины

в индустрии красоты

объединяет парикмахеров, визажистов, мастеров ногтевой эстетики, бровистов и других специалистов индустрии красоты со всей страны.

ХІІІ Чемпионат Украины СПУ пост-релиз

16:15, 24 сентября 2020

16-17 вересня 2020 року відбувся ХІІІ Чемпіонат України СПУ, що проходив в рамках виставки InterCharm Україна та конгресу Pro Beauty expo. Організатором чемпіонату виступила громадська організація Спілка професіоналів України в індустрії краси.

Спілка Професіоналів України в індустрії краси (СПУ) - громадська організація, яка об'єднує перукарів, візажистів, майстрів нігтьової естетики, бровистів і інших фахівців індустрії краси з усієї країни.

Основні завдання організації - підвищення престижності професій індустрії краси, поліпшення якості послуг, що надаються в салонах краси, підвищення кваліфікації майстрів та стандартизація освітніх послуг в індустрії, розвиток і популяризація конкурсного руху на національному та міжнародному рівні.

Нове СПУ є правонаступником Союзу Перукарів України з його 21річною історією, традицією і цінностями.

Щороку під егідою організації проходять відбіркові тури до Чемпіонату України в різних містах нашої країни і фінальний конкурс - Чемпіонат України, який цього року традиційно проводиться на виставці InterCharm!

СПУ є повноправним членом всесвітньої організації ОМС з правом формування національної збірної команди від України!

  Ми його так чекали і він відбувся! Понад 9000 відвідувачів, 6000 глядачів, 323 учасника, кожен з яких в середньому прийняв участь у трьох номінаціях. Неймовірна кількість! З впевненістю можемо сказати, що цього року чемпіонат пройшов відмінно! Кожен такий чемпіонат дає мотивацію, відкриває нові таланти, піднімає на новий рівень професію перукар, візажист, бровист, майстер нігтьової естетики, рухає уперед. Переможцями не народжуються, ними стають на Чемпіонаті України СПУ! Кожен наш чемпіонат проходить під пильним поглядом кваліфікованої суддівської колегії, членами якої є фахівці найвищого рівня, профі зі статусами чемпіонів світу та Європи, сертифіковані судді Міжнародної Організації ОМС. Вперше в історії 17 вересня 2020 року проходив Показовий Виступ Національної Збірної команди України в рамках підготовки до Чемпіонату Світу. Члени збірної виконували роботи, які готують на чемпіонат Світу ОМС. Виступ став ще одним феєричним дійством, що відбувалося у ті дні. Збірна команда СПУ – гордість України!

Безперечно, особливе місце в організації такого свята займають Партнери: Генеральні партнери Чемпіонату – Komilfo, ESTEL та Amore Shop. Партнери: Zidia, Kayer, TERI, Nails Molekula, ORLY, NІKK MOLE, OKIS, Элита Стиль, КАФО, SUBJ. Інформаційні партнери - журнал Искусство Маникюра та Stella International та наш надійний стратегічний партнер - ДП «Прем’єр Експо».  

На чемпіонаті визначили абсолютних Чемпіонів України з усіх напрямків змагань, які стали переможцями Кубку ГРАН-ПРІ, отримали диплом, подарунки та грошовий приз від партнерів та організатора.

Абсолютним чемпіоном з перукарського мистецтва став Олексій Балуєв, з нігтьової естетики Немировська Єлизавета, з макіяжу Мащенко Олена, з моделювання брів Гусейнова Руслана. Гран-прі серед навчальних закладів у Стецюк Мар’яни та Братусь Лесі. Вітаємо абсолютних чемпіонів!

За результатами чемпіонату кращими тренерами стали Галина Старенко (нігтьова естетика), Юлія Ксеніта (перукарське мистецтво), Людмила Кротова (макіяж та моделювання брів), Орловська Ірина (серед учасників начальних закалідав) 

Чемпіонат України – це не лише участь в індивідуальному заліку, а й змаганння цілих команд.

Було визначену кращі комани з кожного з напрямку. Ними стали команда Голуб Наталії (нігтьова естетика), команда Юлії Ксеніти (перукарське мистецтво), макіяж та моделювання брів – команда КАФО, серед студентів начальних закладів – учбовий центр Орловських.

Запрошуємо переможців Чемпіонату до Національної Збірної команди СПУ підкорювати світові вершини уже 1-14 листопада на Чемпіонаті Світу ОМС! Час змінюється, лідери зростають разом з СПУ! До нових зустрічей у наступному  конкурсному сезоні.

Спілка Професіоналів в індустріі краси (СПУ)

http://spu-ua.com  097-894-40-09

Рекомендовать: